Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Fleurige 'gekke week' Carnavalstoet (W)Onderwijs in centrum Keizerstad - extra foto's

foto NNieuws

De kleuters van (W)Onderwijs trokken vanmorgen door het Herentalse centrum erop uit met een fijne kleurrijke 'Gekke Week' carnavalstoet.  

 

Deze stoet was de apotheose van een heuse ‘gekke week’ in de kleuterschool. Tijdens de week van 9 tot 13 februari werden immers alle dagen in een speciaal ‘kleedje’ gestoken; van ‘gekke haren of snoeten dag’ en ‘gekke schoenen dag’ tot ‘gekke hoeden dag’ en ‘gekke boekentassen dag’.  

 

Een opvallend leuk carnaval allegaartje van creatieve leerlingen. Mooi.  En de winkeliers en klanten langs het parcours genoten mee.

 

 

"Ook de leerlingen van het eerste, tweede, derde en vierde leerjaar namen met enthousiasme deel aan dit fleurig spektakel", lacht een tevreden Raf Stevens, directeur schoolorganisatie kOsh.

"Mama, papa, oma, opa, familieleden, vrienden, kennissen en andere sympathisanten kwamen met velen hun schatje ontdekken en bewonderen langs het parcours.

Voor de leerlingen van het vijfde en zesde leerjaar waren er traditioneel verschillende ‘carnavalspelletjes’ voorzien op school.  En nu verdiend krokusverlof voor de leerlingen en de leerkrachten."

Foto's  Johan Temmerman / NNieuws.

Grote Markt, Herentals, België

foto NNieuws